Showbiz12 Prill 2024, 22:58

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

Shkruar nga Pamfleti

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

A është Dashi tradhtar?

34% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë.

A është Demi tradhtar?

Shenja më sensuale, por që beson fort në monogami. Vetëm 17% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë.

A janë Binjakët tradhtarë?

Zakonisht Binjakët preferojnë marrëdhëniet rastësore. Ndaj nuk është çudi që 31% e tyre tradhtojnë.

A është Gaforrja tradhtare?

Sentimental dhe i dhembshur. Vetëm 13% e tyre tradhtojnë. Shumica janë besnikë ndaj angazhimit.

A është Luani tradhtar?

Luani vdes për dramat. Gati 36% e tyre kanë tradhtuar.

A është Virgjëresha tradhtare?

Një nga më besnikët. Vetëm 6% kanë tradhtuar.

A është Peshorja tradhtare?

Diplomate dhe e hirshme. Vështirë se e imagjinojnë veten me dikë tjetër veç partnerit.

A është Akrepi tradhtar?

Akrepi ka më pak të ngjarë të përfshihet në një marrëdhënie rastësore. Vetëm 9 për qind janë tradhtuar ose i janë afruar tradhtisë.

A është Shigjetari tradhtar?

Ekstrovertë nga natyra mendon se bari është më jeshil në anën tjetër, ose siç i themi ndryshe: pula e botës është më e majme. 23% e tyre kanë tradhtuar.

A është Bricjapi tradhtar?

Vetëm 11% e tyre tradhtojnë, pasi kur dashurohen e bëjnë me gjithë shpirt.

A është Ujori tradhtar?

Të pakompromisë lidhen thellësisht me njerëzit. Vetëm 10% e tyre tradhtojnë.

A janë Peshqit tradhtarë?

E dhembshur dhe empatike. Vetëm 12% e tyre tradhtojnë.