Showbiz 1 Mars 2024, 19:10

Ledjona bën gati valixhet dhe kërkon të largohet, banorët kërkojnë ta qetësojnë

Shkruar nga Pamfleti

Ledjona bën gati valixhet dhe kërkon të largohet, banorët 
Vetëm pak më parë, Ledjona ka bërë gati valixhet dhe ka kërkuar të dalë nga shtëpia e BBV.
Shkak për këtë është bërë avantazhi në lojë i grupit të Sarës (Sara, Bardhi, Meriton, Françeska, Vesa) të cilët patën mundësinë të lexojnë disa nga titujt e portaleve për ta.

“Je e degjeneruar”/ Agravon debati mes banoreve, Ledjona i tërheq batanijen Eglës – Mos ma hidh mua në fytyrë, e poshtër” – ka qenë një nga titujt, të cilin Meritoni ia ka treguar Ledjonës dhe kjo e fundit ka kërkuar të dalë nga shtëpia.

Pas kësaj situate në shtëpi, vet Meritoni dhe Egla i janë afruar Ledjonës duke u përpjekur ta qetësojnë dhe i kanë kërkuar të mos dalë nga shtëpia.

ledjona big brother vip