Showbiz15 Qershor 2024, 21:29

Miriami bën ndryshimin në pamje, si e pret Albani?

Shkruar nga Pamfleti

Miriami bën ndryshimin në pamje, si e pret Albani?

Këngëtarja e mirënjohur Miriam Cani, ditën e djeshme ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Ajo i është bashkuar modelit të flokëve të shkurtra, që tanimë është një trend.

Por si e ka pritur partneri i saj Alban Skënderaj këtë ndryshim?

Patjetër që i ka pëlqyer shumë… Dhe këtë e tregon më së miri postimi i tij që ka bërë përpara pak momentesh në rrjete sociale.

“Nuk e di ç’mendoni ju por mua po më pëlqen ky modeli i ri i flokëve të Miriamit ”, shkruan Albani përbri fotografisë që ka ndarë me Miriamin në krah.

Miriami bën ndryshimin në pamje, si e pret Albani?

miriam cani alban skenderaj