Showbiz16 Qershor 2024, 15:07

Mozzik flet për herë të parë për Lotinën: I kam dhënë unazë premtimi

Shkruar nga Pamfleti

Mozzik flet për herë të parë për Lotinën: I kam

Romanca e Mozzik-ut dhe Lotinës u komentua shumë kudo nëpër rrjet edhe pse prej dyshes nuk kishim asnjë deklaratë përveç postimeve që bënin në rrjete sociale.

Sakaq, Mozzik ka folur për herë të parë për romancën e tij me Lotinën. Ai ka deklaruar se është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në këto 28 vite jetë.

I ftuar në podcastin e Burim Pacollit, reperi tha se ata nuk janë fejuar dhe unazat që mbajnë në duar janë “unaza premtimi”, është thjesht në një lidhje.

“Është unazë premtimi. Nuk jam fejuar. Jam në një lidhje. Është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në 28-vite jetë.”

mozzik dhe lotina