Showbiz 1 Mars 2024, 21:51

Një tjetër dron në shtëpinë e ‘BBV3’, kush është banori që u surprizua

Shkruar nga Pamfleti

Një tjetër dron në shtëpinë e ‘BBV3’, kush

Romeo Veshaj është një prej banorëve më të komentuar të këtij formati të ‘BBV3’, i cili me hyrjen e tij brenda shtëpisë ka sjellë një rrëmujë jo vetëm brenda por dhe jashtë saj.

Ditën e sotme ai është surprizuar nga fansat e tij, ku me anë të një droni që është shfaqur në ambientet e shtëpisë, shkruhej: ‘Çfarë shikon është e vërtetë për Romeon!’