Showbiz18 Prill 2024, 09:32

Pas sherrit të bujshëm, Erika në krahët e Buçit: U shkriva po më preke, po më eksiton (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Pas sherrit të bujshëm, Erika në krahët e Buçit: U

Vetëm disa ditë më parë, një situatë tepër e agravuar ka ndodhur në “Për’puthen”. Ka qenë Buçi, konkurrenti që ka nisur të ofendojë Erikën me fjalët me të pista dhe shkak për këtë, është bërë kërcimi sensual i kësaj të fundit me Muratin.

Pas debatit të vazhdueshëm me Muratin, Buçi i ka kërkuar llogari Erikës se pse kërceu me të. Ata janë shfaqur shumë pranë njëri-tjetrit, ndërsa Erika i tha se ‘ti nuk ke shanse me mua”.

Erika: U shkriva po më preke, po më eksiton.

Buçi: Rëndësi ka që të shkrin Murati, mos e vrit mendjen. Do i shpjegohesh Buçit tënd. Unë bëhem xheloz.

Erika: Ti nuk ke shanse me mua, a the jemi bllok?! Pse vepron ndryshe lart, ndryshe këtu poshtë, se nuk të marr dot seriozisht.

Buçi: S’jam si ti unë.

 

erika dhe buci eksitim