Showbiz26 Nëntor 2023, 10:51

‘Paske humbur kot për Hollivud’, babai i Sara Hoxhës i mrekulluar nga roli i saj në film

Shkruar nga Pamfleti

‘Paske humbur kot për Hollivud’, babai i Sara Hoxhës i

“Në Kuadër të Dashurisë” po bën turin e tij edhe jashtë territoreve shqiptare.

Filmi ka pasur premierën e tij edhe në Zvicër apo Gjermani ku edhe jetojnë prindërit e Sara Hoxhës.

Babai i kësaj të fundit e ka parë atë në rolin e aktores dhe duket se i ka pëlqyer tej mase.

“Sa erdhëm në shtëpi. Shumë i bukur. Ti paske humbur kot, je për Hollywood,”-ishte mesazhi që babai i dërgoi Sarës menjëherë pasi pa filmin.

Këtë reagim të parë blogerja e ka ndarë me të gjithë ne sigurisht në Instagram.

‘Paske humbur kot për Hollivud’, babai i Sara Hoxhës i

sara hoxha hollivud babai