Showbiz13 Prill 2024, 07:34

‘Për lekë dhe famë ti dhe vëllezërit Veshaj bëni gjithçka’/ Mohoi shtatzëninë, rrjeti shpërthen keq ndaj Bora Zemanit

Shkruar nga Pamfleti
‘Për lekë dhe famë ti dhe vëllezërit Veshaj
Bora Zemani

Në promon e fundit të “Cherry on Top”, Bora Zemani shihej me dy duart e vendosura mbi bark, duke lënë të kuptohet se është në pritje të fëmijës së dytë.

Megjithatë, ajo ka treguar se në fakt nuk ka një shtatzëni.

“Kam dy vite që i vë me shumë frikë duart në bark. Se në momentin që unë prek barkun tim me duar jam menjëherë shtatzënë. Por jo nuk jam akoma shtatzënë. Në momentin që do jem shtatzënë, e sigurt është që do e tregoj”, tha Bora Zemani gjatë emisionit të saj dhe këtu rrjeti shpërthen në komente.

Shumë ndjekës janë shprehur të zhgënjyer nga ky veprim i Borës, pasi nuk është hera e parë që bën një veprim të tillë, siç edhe dikush shprehet, për më shumë shikueshmëri.

Madje disa prej tyre kanë bërë thirrje për bojkotimin e emisionit të saj.

Disa nga komentet e ndjekësve:

‘Për lekë dhe famë ti dhe vëllezërit Veshaj‘Për lekë dhe famë ti dhe vëllezërit Veshaj‘Për lekë dhe famë ti dhe vëllezërit Veshaj

 

 

bora zemani shtatëzania