Showbiz19 Prill 2024, 12:16

Përjashton veten dhe Julin, Roza Lati zbulon 4 finalistët e “Big Brother VIP”

Shkruar nga Pamfleti

Përjashton veten dhe Julin, Roza Lati zbulon 4 finalistët e “Big

Aktori Julian Deda gjatë një bisede me Roza Latin e ka pyetur këtë të fundit se cilët janë banorët që moderatorja mendon që do të shkojnë në finalen e “Big Brother VIP3”.

Teksa përjashtoi veten dhe Julin, konkurrentja tregoi se kush do të jenë finalistët e këtij sezoni.

Sipas saj, katër banorët finalistë janë aktori Romeo Veshaj, sipërmarrësja Heidi Baçi, aktorja Egla Ceno dhe moderatorja Erjola Doçi.

Pjesë nga biseda:

Juli: Më thuaj 4 emra që shikon në finale

Roza: Ia kam lënë në dorë të Zotit, për shpirtin e tim ati

Juli: Më thuaj 4 emra more njeri

Roza: Nuk jetoj dot më me Eglën në këtë shtëpi

Juli: A e mendon lojtare të rrezikshme Eglën?

Roza: Jo, është thjeshtë skandal. Finalen e kap sepse skandali i shet

Juli: Romeon

Roza: Romeon po. Heidin, ty.

Juli: Më heq mua more njeri

Roza: Për durim, vetëpërmbajte dhe llogjikë të saktë veten

Juli: Heqe veten more njeri

Roza: Erjolan ë, por Erjola ka një disvator, gjakënxehtësinë.

Juli: Po ia kam thënë edhe unë