Showbiz18 Prill 2024, 12:09

“Po e trajtojnë Lidin shumë keq”, banorët: Romeo dhe Heidi i kanë nxjerrë jashtë ata që kanë mbajtur afër

Shkruar nga Pamfleti

“Po e trajtojnë Lidin shumë keq”, banorët: Romeo dhe

Lidi, i cili është bërë pjesë e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri vetëm pak kohë më parë, ka patur një marrëdhënie tepër të mirë me çiftin Romeo-Heidi.

Mirëpo banorët mendojnë se dyshja e ka trajtuar keq Lidin, i cili momentalisht është në nominim kokë më kokë me Liamin.

Juli: Po e trajtojnë shumë keq këtë djalin, Lidin, këta të dy…

Françeska: Më trego një person që ata e kanë mbajtur afër dhe nuk e kanë shfrytëzuar?

Juli: Asnjë! Të gjithë i kanë shfrytëzuar.

Françeska: Të gjithë personat që ata kanë mbajtur afër i kanë nxjerrë jashtë dhe i kanë shfrytëzuar. Duke filluar nga Lisi, nga Sara Karaj, sepse Sara u mbyt nga ajo. E përdorte për të bërë drekën.

Juli: Sara Gjordeni, Gazi, Lisi, Arta, Vesa, mos të them dhe ata çunat në fillim që rrinin më afër…

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

lidi trajtim i keq romeo dhe heidi