Showbiz21 Maj 2024, 10:38

Romeo -Heidit:Ti do rrish te shtëpia ime kur të dalim nga Big Brother (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Romeo -Heidit:Ti do rrish te shtëpia ime kur të dalim nga Big Brother

Ditën e djeshme, teksa qëndronin në oborr, Romeo dhe Heidi kanë biseduar rreth jetës së tyre pasi të mbarojë ‘BBV3″.

Romeo i është shprehur se pasi të dalin do të jetojnë bashkë te shtëpia e tij, gjë të cilën Heidi nuk e ka pritur mirë dhe nuk e ka pranuar duke i thënë se po tallet.

Romeo: Ti do rrish te shtëpia ime

Heidi: Jo

Romeo: Si jo?

Heidi: E di që po tallesh me atë fytyrë, të njoh, ta njoh fytyrën

Romeo: Pse jo?

Heidi: Se do shkoj të rri pak me të mitë

Romeo: A po, ke të drejtë. Harrova

Heidi: E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po mo shpirt

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

romeo heidi shtepi