Showbiz19 Prill 2024, 12:59

Së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të Sarës dhe Bardhit (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë

Bardhi dhe Sara, mbrëmjen e djeshme kanë ndarë një lajm shumë të ëmbël teksa kanë konfirmuar se së shpejti do të bëhen prindër.

Teksa deklaruan se janë në pritje të një bebushi, duket se Sara dhe Bardhi e kanë marrë dhuratën e parë të bebit të tyre.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë modelja nëpërmjet një InstaStory, ku tregon se dhurata është bërë nga moderatorja Bora Zemani, në emisionin e të cilës çifti deklaroi dhe shtatzëninë e Sarës.

“Dhuratën e parë e kemi nga teta Bora”, shkruan Sara përbri postimit të ndarë në llogarinë personale të Instagramit, teksa zbulon dhuratën: një palë këpucë të vogla për bebushin e çiftit.

Së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë

bora zemani beb sara bardhi prinder