Showbiz21 Maj 2024, 15:02

“Të kanë bërë tatuazh”, Dijonisi bën ‘lëmsh’ banorët e Fermës

Shkruar nga Pamfleti

“Të kanë bërë tatuazh”, Dijonisi bën

Dijonis Biba është rikthyer në “Ferma VIP” e bashkë me të edhe batutat që e karakterizojnë. Ai përshkroi “botën jashtë” për fermerët, duke thënë se njerëzit jashtë po çmenden për Xhesikën. Ai tha se për Baby G po bëhen tatuazhe dhe për Ditean grafite nëpër muret e Tiranës.

Albano: Në Tiranë 64 gradë ë, kishte filluar zjarr

Dijonisi: Jo, jashtë është freskët nëpër Tiranë

Dijonisi: Janë tërbuar pas teje (drejtuar Xhesikës). Baby G e kishin bërë tatuazh

Xhesika: Ja, filloi

Ditea: Po mua më ka bërë njeri tatuazh?

Dijonisi: Ta kanë shkruar emrin nëpër muret e Tiranës, me dal nëpër Tiranë vetëm emrin tënd shikon.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

dijonis biba tatuazh lemsh