Showbiz13 Prill 2024, 14:19

"Çfarë bën o kafshë", tërbohet banori i Big Brother Vip, thyen çdo gjë!

Shkruar nga Pamfleti

"Çfarë bën o kafshë", tërbohet banori i Big

Teksa disa prej banorëve kanë qenë duke konsumuar kafen e mëngjesit në oborr, Liami ka shkuar si ‘i tërbuar’ duke u thënë: T’ju vijë turp!

Këtë e ka shoqëruar me një gjest aspak të hijshëm. Në nerva e sipër ai ka rrëzuar çdo gjë që ka gjetur në tavolinë, përfshirë këtu dhe kafet e banorëve. Pas këtij gjesti, banorët janë ‘sulur’ ashpër ndaj tij, e ndërsa ky i fundit është larguar duke ‘u përndjekur’ prej tyre.

Pjesë nga debati:
Liami: Turp të keni
Graciano: O boll me këto budalliqe se na e shpifët
Erjola: Çfarë bën o kafshë
Liami: Mos flisni për mua
Graciano: Po ik ore ti ik, kështu ekzistohet këtu?
Liami: Për mua pra po flisni keni 3 orë aty, bëhuni njerëz të hajrit
Graciano: Eja këtu, çfarë po bën more, kujt ia bën këtij gjesti? Po flisja për gjërat e mia
Liami: Iu dëgjova me veshët e mi se çfarë thatë. Dëgjova emrin tim aty, turp të keni se kam 3 iorë që iu dëgjoj. Po bëj stërvitje se jam i nevrikosur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

big brother vip 3