Showbiz21 Maj 2024, 20:27

Tifozja e Kroacisë nuk përmbahet në rrjetet sociale: Mamaja nuk më bëri k...ë që të hap “OnlyFans” (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Tifozja e Kroacisë nuk përmbahet në rrjetet sociale: Mamaja nuk

Bukuroshja kroate, Ivana Knoll, po bëhet gati që të ndezë atmosferën edhe në “EURO 2024”, ashtu siç bëri në Botërorin e vitit 2022 në Katar. Por me sa duket, ajo po përballet me probleme në rrjetet sociale, pasi postimet e saj të nxehta po raportohen dhe po fshihen me radhë.

Sipas bukuroshes kroate, gjithçka është pjesë e tentativave të personave të veçantë, që ajo të hapë një llogari në ”OnlyFans”.

Një situatë për të cilën ajo ka reaguar me një postim në rrjetet sociale, duke bërë të qartë se një gjë e tillë nuk do të ndodhte kurrë.

Nuk e di nëse e keni vënë re, por Instagrami po raporton çdo gjë që po postoj dhe për këtë arsye po fshij postime çdo ditë. Dikush është pas kësaj, që po mundohet të më detyrojë të hap një “OnlyFans”. Të njëjtin problem e kisha gjatë Kupës së Botës në Katar dhe tani Europani po vjen, dhe e dinë që do të jem temë e nxehtë dhe ata shohin paratë dhe duan të më detyrojnë të hap “OnlyFans”.

Por me lejoni t’u them këtë: "Unë nuk do të hap kurrë një “OnlyFans”. Pra ik q**.! Ok? Mamaja nuk e bëri këtë këtu ku*vë që të hapë “OnlyFans”. Ok?”, ishte postimi me video i Ivan Knoll.

 

ivana knoll tifozja e kroacisë