Kronike12 Dhjetor 2018, 10:24

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, tronditet ‘Komuna e Parisit’

Shkruar nga Pamfleti
Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, tronditet ‘Komuna e

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, tronditet 'Komuna e Parisit'

Një makinë ka shpërthyer pranë Kopështit Botanik në Tiranë. Automjeti ka marrë flakë gjatë ecjes duke shkaktuar një shpërthim të fuqishëm në një nga zonat më të frekuentuara në Tiranë.

Fatmirësisht mësohet se nga shpërthimi nuk ka patur persona të lënduar. Në vendngjarje ndodhet policia dhe forcat zjarrfikëse.

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Kronike makina në flakë shpërthim i fuqishëm