Categories: Kronike

Shqiptarja,që u vra në Itali, nuk ishte prostitutë

Policia italiane po heton në dy pista krimin ku shqiptarja Anxhela Meçani mbeti e vdekur pasi u dhunua ne makine dhe prej saj u hodh ne menyre makabre ne rruge. Dyshohet se vajza është vrarë nga një organizatë mafioze italiane ose ka pasur konflikt me ndonnjë nga klientët e saj. Sipas “La Repubblica” 18- vjeccarja ishte punëtore seksi në Torino. Sipas një komenti në faqen popullore, Jeta osh qejf vajza nuk ka qenë punëtore seksi, por thjesht ishte në një lidhje me një djalë të pasur.

“Pershendetje JOQ, doja te thoja ato qe di ne lidhje me vajzën qe u gjet e vdekur ne Torino, ajo nuk ishte prostitute, thjesht kishte nje te dashur me duket. Kishte 2 vite a diçka e tille qe ishte shpërngulur ne Itali dhe ishte fierake me origjine dhe i përkiste komunitetit rom.”Loading...
Loading...
Loading...

anisa

Share
Published by
anisa

Recent Posts

“Si cjapi te kasapi”/ Mirë protesta, por cili është fundi?

PD dhe LSI, nëse do ti kishin të vërteta përbetimet e tyre, nuk do ta kërkonin zgjidhjen sharje dhe bërtitje…

29 mins ago

S’duron më, largohet portieri i Real Madridit

Kiko Casilla largohet nga Real Madridi tri vite e gjysmë pas kthimit të tij, me destinacion Anglinë. Portieri spanjoll bashkohet…

43 mins ago

“Përgjegjës i një serie përplasjesh, gjurmët e tij të gjakut mund të shtrihen deri në Berlin”, si përfundoi Klement Balili në emrin më të lakuar

Si përfundoi emri i Klement Balilit nga një person i panjohur në emrin më të lakuar? Në prill të 2016,…

48 mins ago

“Çfarë gabimesh ke bërë?” Përgjigjet Bushati

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka zhvilluar një takim këtë të enjte me homologun hollandez Stef…

1 hour ago

Skënderbeu bën afrimin e dytë, Shehi i habit të gjithë

Skënderbeu ka bërë afrimin e dytë në merkaton e janarit. Trajneri Orges Shehi ka afruar nga ekipi i të rinjve…

1 hour ago

“Hienat politike që duan të na coptojnë e përçajnë në ‘Kadrinjë’ e ‘Kristaqë'”

Shkrimtari Kim Mehmeti është një zë  i fuqishëm  kritik në arenën rajonale shqiptare. Së fundmi ai nuk kalon ps komentuar…

2 hours ago