Shqiptarja,që u vra në Itali, nuk ishte prostitutë

Shqiptarja,që u vra në Itali, nuk ishte prostitutë

Policia italiane po heton në dy pista krimin ku shqiptarja Anxhela Meçani mbeti e vdekur pasi u dhunua ne makine dhe prej saj u hodh ne menyre makabre ne rruge. Dyshohet se vajza është vrarë nga një organizatë mafioze italiane ose ka pasur konflikt me ndonnjë nga klientët e saj. Sipas “La Repubblica” 18- vjeccarja ishte punëtore seksi në Torino. Sipas një komenti në faqen popullore, Jeta osh qejf vajza nuk ka qenë punëtore seksi, por thjesht ishte në një lidhje me një djalë të pasur.“Pershendetje JOQ, doja te thoja ato qe di ne lidhje me vajzën qe u gjet e vdekur ne Torino, ajo nuk ishte prostitute, thjesht kishte nje te dashur me duket. Kishte 2 vite a diçka e tille qe ishte shpërngulur ne Itali dhe ishte fierake me origjine dhe i përkiste komunitetit rom.”

error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.