Skandal/ Çmendet shqiptari, detyron të shoqen të bëjnë seks në sy të djalit 4-vjeçar

Skandal/ Çmendet shqiptari, detyron të shoqen të bëjnë seks në sy të djalit 4-vjeçar

Një ngjarje e rëndë me protagonist një shqiptar ka ndodhur ditën e sotme në Bapaglia, provincë e Salernos.

Shqiptari 39-vjeçar me iniciale L.Bego, ka detyruar partneren e tij të kryejnë marrëdhënie seksuale në sy të djalit të tyre 4-vjeçar.

24-vjeçarja M.Bego, ka deklaruar në gjykatë se bashkëshorti i saj e ka dhunuar dhe kërcënuar se do i merrte kujdestarinë e djalit.

Ai ishte i pranishëm gjatë marrjes në pyetje dhe u mbrojt duke thënë se marrëdhënia me të birin ka qenë gjithnjë shumë e afërt. Djali 4-vjeçar i çiftit ndodhej në gjendje të rënduar emocionale.

Pritet gjykimi i shqiptar nga gjykata italiane.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti