Skandal: I bëri seks oral dhe i mori virgjërinë në makinë, rrëfimi i të miturit për mësuesen, trondit gjykatën

Skandal: I bëri seks oral dhe i mori virgjërinë në makinë, rrëfimi i të miturit për mësuesen, trondit gjykatën

Një mësuese e martuar është deklaruar fajtore për seks me një nxënës 14-vjeçar të cili i kishte dërguar fotografi lakuriq. Stephanie Peterson, 27 vjeçe, që i mori virgjërinë adoleshentit, kishte kryer marrëdhënie seksuale me të në një hambar si dhe në makinën e saj.

Në gjykatë u tha se ajo gjithashtu i kishte bërë seks oral në divan në shtëpinë e saj. Peterson do të përballet me 5 deri në 10 vite burg nga gjykata e Floridas.

Ish-mësuesja e Shkencës së Shkollës së Mesme në New Smyrna Beach u arrestua në shkurt të këtij viti, pasi djali u tha prindërve të tij për marrëdhënien. Peterson më pas dha dorëheqjen nga pozita e saj e mësimdhënies .

WhatsApp Denonco tek Pamfleti