Skandali që tronditi Lezhën! 70-vjeçari abuzon seksualit me 20-vjeçaren dhe në fund i jep 2 mijë lekë

Skandali që tronditi Lezhën! 70-vjeçari abuzon seksualit me 20-vjeçaren dhe në fund i jep 2 mijë lekë

Një djalë nga qyteti i Lezhës që kishte dalë në ballkonin e pasmë të shtëpisë së tij, pa poshtë pallatit një skenë që e la pa fjale. Ai tregon për JOQ se një vajzë rreth të 20-ave po kryente marrëdhënie seksuale me një të moshuar rreth të 70-ve. Ai i dha për shërbimet seksuale 1 mijë lekë të vjetra, ndërsa vajza i kërkonte 2 mijë. Nuk dihet si është mbyllur pazari mes tyre, por fatmirësisht skena nuk është parë nga shumë persona.

“Pershendetje JOQ, krize ne Lezhe per 2 mij lek behen keto veprime. Videoja eshte xhiruar ne qytet poshte pallatit dhe pasi i dha nje mije lek tvjetra plaku kjo po kerkonte 2 mije.

Plaku ishte tek 60-70, ndersa vajza 20 e ca,- shpjegon djali që ka parë të gjithë skenën nga ballkoni i shtëpisë së tij. Ndërkohë që komentuesit shkruajnë se ajo “eshte nje vajze me semundje mendore e ashtu ka dhe pjestaret e familjes. Po ne nje shtet qe nuk ka shtet keshu skandalesh do shohim.

Prej vitesh abuzohet me to dhe askush nuk perkujdeset per strehimin ne ambjente rehabilitimi.Trishtim!”.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti