Sport24 Shkurt 2024, 22:07

Epike nga Anglia, dy lojtarët puthen në buzë dhe kujtojnë skenën Skolls-Nevill (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Epike nga Anglia, dy lojtarët puthen në buzë dhe kujtojnë

Një festë epike “alla Skolls-Neivill” u ripërsërit gjatë një ndeshjeje të Kategorisë së Pestë në futbollin anglez. 

Dy lojtarë të Istlig, në Divizionin e Pestë të Anglisë, janë puthur në buzë gjatë festimeve të golave të ekipit të tyre. Pamjet janë bërë menjëherë virale…

Epike nga Anglia, dy lojtarët puthen në buzë dhe kujtojnë

Vlen të theksohet fakti se në vitin 2010, Geri Neivill dhe Pol Skolls u puthën në buzë, pasi shënuan një gol gjatë një derbi kundër Mançester Sitit.

futbollistët e istlig kategoria e pestë në angli