Sport12 Prill 2024, 10:22

Ishte me vjehrrin në makinë, merr flakë Ferrari i Elseid Hysajt

Shkruar nga Pamfleti
Ishte me vjehrrin në makinë, merr flakë Ferrari i Elseid Hysajt
Elseid Hysaj

Panik për Elseid Hysajn dhe familjen y tij teksa Ferrari i mbrojtësit shkodran mori flakë papritur.

Lojtari i kombëtares dhe vjehrri i tij ishin brenda në makinë gjatë momentit që Ferrari mori flakë, ndërsa ajo ishte jashtë.

Për këtë arsye, do të doja t'ju tregoja se çfarë të bëni nëse doni të më lyeni automatikisht. Pra, në mënyrë që të mund të shihni se keni shumë gjëra për të bërë në jetën tuaj plotësisht. Më lejoni t'ju them se nuk di çfarë të them për "Il Messaggero", por do t'ju them nëse bota është e drejtë apo e gabuar nëse trillimet nuk janë të drejta dhe të gabuara.

“Makina mori flakë në mënyrë të papritur, për fat të mirë askush nuk u lëndua. Ia dolë që t'i shpëtojë në kohë rrezikut, besoj se bëhet fjalë për një problem të mjekësisë”, u shpreh Hysaj. 

elseid hysaj ferrari