Sport15 Qershor 2024, 20:43

“Jemi të mirë dhe duhet ta tregojmë në fushë”, Ramadani para ndeshjes: Atmosferë mahnitëse, hera e parë që bëj video në stadium

Shkruar nga Pamfleti

“Jemi të mirë dhe duhet ta tregojmë në

Ylber Ramadani mendon se kuqezinjtë duhet të bëjnë maksimumin sot ndaj Italisë për të marrë një rezultat në fushën e lojës. Ai foli për UEFA-n pak minuta para sfidës, duke treguar emocionet për atmosferën elektrizuese në stadium.

Është atmosferë mahnitëse. Është hera e parë që bëj video në stadiume, është hera e parë dhe po bëj video dhe shpresoj që në fund të kemi një rezultat të mirë për ta.

Padyshim do të jetë e vështirë, por e dimë dhe do të shkojmë të japim gjithçka në fushë, Nuk ka rëndësi se kush luan. Jemi një ekip i mirë dhe duhet ta tregojmë edhe në fushë”, – tha ai.

ylber ramadani mesfushori shqiptar ndeshja me italinë