Sport19 Qershor 2024, 17:25

Publikohen notat e ndeshjes Kroaci-Shqipëri, ja kush është heroi i kuq e zinjve

Shkruar nga Pamfleti

Publikohen notat e ndeshjes Kroaci-Shqipëri, ja kush është heroi

Qazim Laçi është vlerësuar me notën më të lartë në ndeshjen me Kroacinë. Një ndeshje shumë emocion, ku kombëtarja shqiptare arrit të barazojë në frymëne fundit.

“Flashscore” ka publikuar notat e ndeshjes dhe më i miri ishte padyshim Qazim Laçi. Mesfushori i Kombëtares shënoi golin e parë të takimit dhe gjithashtu mbuloi mjaft mirë mesin e fushës, duke marrë notën 8.3.

Klaus Gjasula, i cili shënoi autogol, por dhe golin e dytë të Shqipërisë u vlerësua me notën 6.7, ndërsa Hysaj me notën më të ulët, 6.2.

Publikohen notat e ndeshjes Kroaci-Shqipëri, ja kush është heroi