Sterling ndryshon historinë e Championsit, viti tjetër me ndryshime madhore

VAR do të përfshihet në Champions League nga sezoni i ardhshëm, por në Nyon po mendojnë të përshpejtojnë kohët.

Sipas “BBC”, UEFA po mendon ta përdorë teknologjinë që në fazën me eliminim direkt të këtij edicioni.

Penalltia e bujshme që i është dhënë Sterling në ndeshjen e luajtur mes Manchester City-t dhe Shakhtar-it ka shtuar frikën e përsëritjes së gabimeve të rënda në fazat vendimtare të kompeticionit.

Loading...

more recommended stories

error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
WhatsApp Denonco tek Pamfleti