Super femra dhe super politikane, të dyja kanë bërë emër në vendin tonë! Por pse nuk e duan njëra- tjetrën Grida Duma dhe Majlinda Bregu?

Ato janë dy nga femrat më të bukura të PD- së, dhe duhet thënë me shumë klas, gjithashtu dhe dy politikane shumë të zonjat.

Gjatë një emisioni ku e ftuar ka qenë politikania Grida Duma, ajo ka folur edhe për marrëdhënien e saj me ish-deputeten e PD-së, Majlinda Bregu me të cilën ka punuar edhe në Ministrinë e Integrimit.

“Kolege, asgjë më shumë. Nuk kam ndërhyrë edhe më parë në qëndrimet e askujt, por mendoj që është përgjegjesi e gjithkujt të marrë vendimet e veta. Ka patur momente kur Majlinda e ka vlerësuar punën time kur kandidoja në Durrës, por kaq, nuk jemi mike”, ka treguar Duma.

E pyetur nëse ajo kishte miqësi me politikane të tjera si Dade, Kodheli, Gjosha apo Topalli, Grida Duma ka thënë gjithashtu se edhe këto gra politikane nuk janë mikeshat e saj. I vetmi mik që ka në politikë është, Ervin Salianji.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti