Foto/ Çfarë lidhje familjare ka Stresi me mafiozin shqiptar që rrëzoi familjen e Cosa Nostras - Showbiz
Showbiz15 Qershor 2018, 07:49

Foto/ Çfarë lidhje familjare ka Stresi me mafiozin shqiptar që rrëzoi familjen e Cosa Nostras

Shkruar nga Pamfleti

Mafiozi i njohur shqiptar John Alite ka ardhur në Shqipëri së bashku me dy djemtë e tij. Gjatë qëndrimit në burg John Alite bashkëpunoi me autoritetet federale amerikane dhe dëshmoi kundër familjes mafioze Gambino, Gotti-t, Charles Carneglia dhe kundër ish-bashkëpunëtorëve të tij, dëshmi që tronditën familjen mafioze Gambino, të fundmit e Cosa Nostra-s. 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Stresi ka postuar disa foto ku shihet gjatë një darke me Aliten dhe dy djemtë e tij. Madje ai i quan ata familje, por nuk dihet çfarë lidhje ka reperi me John Aliten. “Legjenda kurrë nuk vdes”, shkruan Stresi në foton e postuar në Instagram.

 

Showbiz