Denoncimi nga radhët e FNSH: Rama po përgatit një aksion blic ndaj kuksianëve - Aktualitet
Aktualitet 8 Prill 2018, 15:21

Denoncimi nga radhët e FNSH: Rama po përgatit një aksion blic ndaj kuksianëve

Shkruar nga Pamfleti
Denoncimi nga radhët e FNSH: Rama po përgatit një aksion blic

Sali Berisha publikoi një mesazh të ardhur në adresë të tij, i cili thekson se Edi Rama po përgatit të tjera arrestime të kundraligjshme ndaj protestuesve kuksianë.

Denoncuesi i shkruan ish-kryeministrit se është punonjës i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë. Sipas tij, po jepen urdhëra për të dhunuar ‘vëllezërit tanë’.

POSTIMI I PLOTë: 

Edvin Kristaq Rama, i udhehequr nga urrejtja e tij pregatit akte terrorizmi shteteror ndaj qytetareve te tij!

Punonjesi i FNSH dixhital denoncon:

Skenarin terrorist, hakmarres te Edvin Kristaq Rames ndaj heronjve te Kukesit qe i thyen turinjte. Me kete rast paraljmeroj Edvin Kristaq Hakmarrjen se do pergjigjet personalisht ndaj çdo akti te terrorizmit shteteror ndaj banoreve guximtar te Kukesit, Hasit, Tropojes!

Lexoni mesazhin e tij. sb

“Përshendetje Zoti Berisha.Jam nje punonjes i 712 fnsh tirane Dua tju bej me dije se me urdher nga lart ne drejtori shefi fnsh lorenc shehu po pergatit skuadren per te marre ne qafe kuksianet e tjere qe jane ne kerkim me forma te kundraligjshme.ju lutem publikoje se gjera te liga kan ne mend ky ushtar dhe servil i qeveris qe merr gjoba per te punuar ketu bejini thirrje xhafes se krimit ta largoje sa me shpejt ju lutem se po marrim urdhera per te ushtruar dhune ne vellezerit tane me respekt anonim te lutem”.

Aktualitet Aksion blic Edi Rama FNSH Kuksianet