Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3935 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3935 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Mik me trafikantin e drogës, PD ekstremizon sulmin ndaj Taulant Ballës: A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop?

  Partia Demokratike po përballet ashpër me kreun e grupit parlamentar socialist Taulant Balla. Emri i.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3935 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3935 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Histerizmi i fotove/ Me rrezikun ka filluar edhe procesi “i vetëngrënies” brenda llojit

  Politika shqiptare është përfshirë në histerizmin e publikimin e fotove dhe videove të politikanëve në.

  Ronaldo merr vendimin drastik pas akuzave për përdhunimin e amerikanes
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5068 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5068 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Bomba: Pas akuzave për përdhunim anal, një tjetër femër e përdhunuar akuzon Ronaldon

  Cristiano Ronaldo është në telashe! Një tjetër femër ka rrëfyer dhe ka akuzuar yllin portugez.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5068 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5068 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Akuzat për përdhunim, Ronaldo jep versionin e tij për ngjarjen

  Cristiano Ronaldo u akuzua për përdhunimin e një modeleje. Ai ka përgënjeshtruar me përbuzje akuzat.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7585 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7585 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • Dëshmia tronditëse! Fytyra e krimit me emrin Taulant Balla, lidhjet me bandën e vrasësve dhe trafikut të drogës

  Është tronditëse dëshmia e oficerit të policisë Emiljano Nuhu. Në letrën e cila mban datën.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5068 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5068 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Akuza të forta për Interin: “Gjyqtari ishte lojtari më i mirë”

  Presidenti i Fiorentina-s, Mario Cognigni, akuzoi Interin se kanë fituar me gjyqtar, pasi ky i.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6353 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6353 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • ‘Doja t’ju denoncoja, por drejtësia është e shitur’, shpërthen në akuza vajza e kompozitorit të njohur: Skandal, po shkatërrojnë këngët!

  Së fundmi një status nga vajza e kompozitorit të madh Feim Ibrahimi, i cili ka.

  Turqia akuzon sërish Greqinë për mosekstradimin e puçistëve që organizuan grushtin e shtetit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1719 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1719 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Turqia akuzon sërish Greqinë për mosekstradimin e puçistëve që organizuan grushtin e shtetit

  Një vendim i Gjykatës së Lartë të Greqisë, e cila i dha azil Suleyman Ozkaynakci-t,.

  I riu ndërron jetë pas operimit, familja fajëson mjekët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 855 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 855 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • I riu ndërron jetë pas operimit, familja fajëson mjekët

  Nëntëmbëdhjetë vjeçari Drin Leku nga fshati Baincë i Drenasit ka vdekur mbrëmë pas mesnatës në.

  Foto/Kush është 38-vjeçari i arrestuar sot në Radhimë, në kërkim për plagosje dhe armëmbajtje pa leje
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7585 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7585 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Foto/Kush është 38-vjeçari i arrestuar sot në Radhimë, në kërkim për plagosje dhe armëmbajtje pa leje

  Arrestimi i një 38-vjeçari në Radhimë të Vlorës, ka shkaktuar panik dhe frikë te banorët.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.