Albana vokshi

Taksa për “Rrugën e Kombit”/ Albana Vokshi publikon faturën: Si do e përballojnë shqiptarët? - Aktualitet
Aktualitet25 Mars 2018, 18:33

Taksa për “Rrugën e Kombit”/ Albana Vokshi publikon faturën: Si do e përballojnë shqiptarët?

Shkruar nga Pamfleti

"Sharlatanë, injorantë", PD bën gati projekt-rezolutë kundër gjuhës fyese të kryeministrit

Deputetja e PD, Albana Vokshi ka reaguar përmes një statusi në Facebook, pas vendimit të qeverisë për të taksuar makinat që kalojnë në ‘Rrugën e Kombit, vendim që hyri sot në fuqi. Albana Vokshi ka publikuar një faturë pagese dhe pyet qeverinë se si do e përballojnë këtë taksë 30 mijë familjet që u hoqën nga ndihma ekonomike.

Status i plotë:
FATURA E TAKSËS SË RRUGËS SÊ KOMBIT!!!
6500 lekë kush do të kalojë në rrugën e Kombit…
Po ata që marrin ndihmë ekonomike si do e përballojnë???
Po 30 mijë familjet qe u hoqën nga ndihma ekonomike?? Apo këta s duhet te dalin nga shtëpia….
#TaksaERrugësSëKombitTaksëAntikombëtare.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet Taksa për “Rrugën e Kombit”/ Albana Vokshi publikon faturën: Si do e përballojnë shqiptarët?