Alketa Vejsiu

4 Mars 2019, 12:1012:10Showbiz
Foto/ Alketa Vejsiu më romantike se kurrë, publikon foton e rrallë me bashkëshortin - Showbiz
Showbiz12 Prill 2018, 09:27

Foto/ Alketa Vejsiu më romantike se kurrë, publikon foton e rrallë me bashkëshortin

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Alketa Vejsiu më romantike se kurrë, publikon foton e rrallë me bashkëshortin

Moderatorja e njohur ekranit shqiptar Alketa Vejsiu, njihet si një ndër personazhet që e mban larg jetën private nga publiku.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, djalë dhe vajzë, por ende nuk i njohim ata.

Gjithashtu daljet me bashkëshortin e saj janë të rralla, jo më kot dimë pak për të, por ditën e sotme ajo ka publikuar një foto me të.

Dy duar të bashkuara dhe krah fotos “Të dua”. Alketa ka zgjedhur ta nisë ditën sot në një mënyrë shumë romantike, siç rrallë herë ndodh.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

 

 

 

 

Showbiz