Amos Zaharia

Punonte në televizion, Amos Zaharia tregon arsyen pse e përzunë nga puna - Showbiz
Showbiz 5 Maj 2019, 08:55

Punonte në televizion, Amos Zaharia tregon arsyen pse e përzunë nga puna

Shkruar nga Pamfleti

Punonte në television, Amos Zaharia tregon arsyen pse e përzunë nga puna

Mbrëmjen e djeshme tek “Xingu” kanë qenë të ftuar aktorët e shfaqjes “Boeing Boeing”, Gentjan Zenelaj, Amos Zaharia, Adriana Tolka, Rudina Dembacaj, Linda Jarani dhe Alesia Xhemalaj. Atyre i është bërë një pyetësor nga Ermali, ku të ftuarit duhet të përgjigjeshin vetëm me një emër.

Një nga pyetjet ishte se cilin nga aktorët e kanë pushuar të paktën një herë nga puna.

Të gjithë aktorët dhanë të njëjtin emër atë të Amosit. Aktori tregoi se është pushuar nga puna kur punonte në televizion. Shkak ishin bërë vonesat e tij të shumta dhe fakti që nuk bindej.

 “Nuk jam i bindshëm, nuk bindem. Kur punoja regjisor terreni tek Alsati, shkoja në punë në orën 1, 2”, u shpreh Amosi.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz