Arrestohet Lulzim Basha! 'Fundoset' koka e parë politike (Foto)
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 408 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 408 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Arrestohet Lulzim Basha! ‘Fundoset’ koka e parë politike (Foto)

  Përtej situatës së tensionuar politike, ku ka shpërthyer një debat i gjerë në Shqipëri dhe.

  Basha rrezikon burgosjen më 2019, mbyllet dosja e lobimit me para ruse pas ardhjes së dëshmisë së Muzin. Çfarë përmban “posta sekrete” Luli-Ristani
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4198 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4198 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5618 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5618 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Basha rrezikon burgosjen më 2019, mbyllet dosja e lobimit me para ruse pas ardhjes së dëshmisë së Muzin. Çfarë përmban “posta sekrete” Luli-Ristani

  Brenda këtij viti do të mbërrijë dëshmia e Nicolas Muzin, drejtor i kompanisë “Muzin Capitol.

  Arrestohen 2 shqiptarë në Itali, fshihnin drogën në kavanoz dhe dyshek
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1301 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1301 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Kokainë në kavanozë e dyshekë, të rinjtë shqiptarë befasojnë policinë

  Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar në Itali karabinierët e Ragusës gjatë kontrolleve kundër lëndëve.

  Detajet/ Si u arrestua Alban Hoxha, kapiteni i Partizanit e ka keq punën, ja çfarë rrezikon
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Detajet/ Si u arrestua Alban Hoxha, kapiteni i Partizanit e ka keq punën, ja çfarë rrezikon

  Kur kanë mbetur vetëm pak ditë nga derbi i kryeqytetit, kapiteni i Partizanit, Alban Hoxha,.

  Shqiptarët bëjnë namin në Selanik, 5 shqiptarë në pranga pjesë e një grupi trafikantësh
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1301 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1301 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kronike
 • Shqiptarët bëjnë namin në Selanik, 5 shqiptarë në pranga pjesë e një grupi trafikantësh

  Një bandë e strukturuar e trafikimit të drogës është goditur sot nga policia greke. Drejtuesi.

  Zbulohet si u arrestua Fatos Nano, deputeti shqiptar dhe shteti që i bënë 'gropën' liderit të PS
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5618 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5618 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Zbulohet si u arrestua Fatos Nano, deputeti shqiptar dhe shteti që i bënë ‘gropën’ liderit të PS

  Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar mbrëmjen e sotme se si është arrestuar Fatos Nano. Në.

  "Saimir Tahirit duhet t'i kërkoni falje, kërkuat arrestimin e tij mbi llafet e dy kriminelëve"
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5618 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5618 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • “Saimir Tahirit duhet t’i kërkoni falje, kërkuat arrestimin e tij mbi llafet e dy kriminelëve”

  Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Real Story’ në Vizion.

  'Vangjush Dako do të arrestohej sot në mesditë! Pse u kthye mbrapsht urdhri?'
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5618 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 5618 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • ‘Vangjush Dako do të arrestohej sot në mesditë! Pse u kthye mbrapsht urdhri?’

  Partia Demokratike ka vijuar akuzat e forta ndaj Prokurorisë së Krimeve të Rënda, se ka.

  'Të transferojmë këtë karagjozin'! Zbardhet përgjimi që 'fundosi' ish-deputetin Arben Çuko: Na bënë pisllëqe
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Të transferojmë këtë karagjozin’! Zbardhet përgjimi që ‘fundosi’ ish-deputetin Arben Çuko: Na bënë pisllëqe

  Report Tv siguron ekskluzivisht vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda që çoi pas hekurave.

  Arrestimi, si tentoi Arben Çuko të transferojë vrasësin me pagesë, që akuzohet për 5 atentate ndaj biznesmenëve (Emri)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Arrestimi, si tentoi Arben Çuko të transferojë vrasësin me pagesë, që akuzohet për 5 atentate ndaj biznesmenëve (Emri)

  Është arrestuar ditën e sotme ish-drejtoi i përgjithshëm i Burgjeve, Arben Çuko. Mëson se ai.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti