Britney Spears

Foto/ Britney Spears ndryshon karrierë, këngëtarja hedh sytë nga moda! - Showbiz
Showbiz26 Prill 2018, 15:55

Foto/ Britney Spears ndryshon karrierë, këngëtarja hedh sytë nga moda!

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Britney Spears ndryshon karrierë, këngëtarja hedh sytë nga moda!

Britney Spears po lançon markën e saj të veshjeve, aksesorëve dhe kujdesit të flokëve në bashkëpunim me kompaninë të quajtur Epic Rights.

Marka “Britney Spears Lifestyle” do të përfshijë veshje të modës dhe pritet të lançohet pranverën e ardhshme.

“Unë jam e ngazëllyer për bashkëpunimin me Epic Rights për të krijuar një koleksion të ri bashkëkohor të mënyrës së jetesës”– u shpreh ylli i pop-it.

Larry Rudolph, menaxher i këngëtares shpjegoi se koleksioni është ‘hapi i ardhshëm i saj në lidhjen me fansat besnikë rreth globit’./PamfletiMAGAZINE


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Mode Foto/ Britney Spears ndryshon karrierë këngëtarja hedh sytë nga moda!