Meta kërcënon Ramën me përplasje civile, këshilltari i Metës nga dreka e përbashkët në Pervallë të Kosovës vuri “kufi” shtatorin. Presion për bashkëqeverisje?!
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3641 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3641 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4997 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4997 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
  • Kryesore
  • Politike
  • Meta kërcënon Ramën me përplasje civile, këshilltari i Metës nga dreka e përbashkët në Pervallë të Kosovës vuri “kufi” shtatorin. Presion për bashkëqeverisje?!

    Ish- kryetari i LSI dhe aktualisht President i Republikës, Ilir Meta po bën të pamundurën.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti