Sot ranë të gjithë, do triumfojë SPAK
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4573 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4573 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6248 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 6248 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Sot ranë të gjithë, do triumfojë SPAK

  Bie gjithë klasa politike shqiptare! Protesta masive e kësaj të shtune ka treguar se e.

  Edi Rama, dorëhiqu dhe shpëto Partinë Socialiste
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 31 [name] => Anti-Mafia [slug] => anti-mafia [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 31 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 643 [filter] => raw [cat_ID] => 31 [category_count] => 643 [category_description] => [cat_name] => Anti-Mafia [category_nicename] => anti-mafia [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4573 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4573 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 13 [name] => Lajmi i Ditës [slug] => lajmi-i-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 346 [filter] => raw [cat_ID] => 13 [category_count] => 346 [category_description] => [cat_name] => Lajmi i Ditës [category_nicename] => lajmi-i-dites [category_parent] => 0 ) [3] => WP_Term Object ( [term_id] => 19091 [name] => Titra [slug] => titra [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19091 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 300 [filter] => raw [cat_ID] => 19091 [category_count] => 300 [category_description] => [cat_name] => Titra [category_nicename] => titra [category_parent] => 0 ) )
 • Anti-Mafia
 • Kryesore
 • Lajmi i Ditës
 • Titra
 • Edi Rama, dorëhiqu dhe shpëto Partinë Socialiste

  Vërshimi anti-qeveri, tregon se PS, nga forcë politike vlerash, u katandis në “kosh plehrash”, fati.

  "Shtang" Rama në Vlorë, i tmerruar nga protesta e qytetarëve, i kthehet sërish tubimit studentor: Nuk ishte çudi, që zgjat tri ditë!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11928 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11928 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • “Shtang” Rama në Vlorë, i tmerruar nga protesta e qytetarëve, i kthehet sërish tubimit studentor: Nuk ishte çudi, që zgjat tri ditë!

  Kryeministri Edi Rama duket se nuk e ka kaluar akoma tmerrin që përjetoi nga protesta.

  Foto/ Ish-drejtori i madh i Edi Ramës në protestë para Kryeministrisë: Administrata publike në shesh!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11928 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11928 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Foto/ Ish-drejtori i madh i Edi Ramës në protestë para Kryeministrisë: Administrata publike në shesh!

  Protestës së opozitës dhe të të gjithë shqiptarëve i janë bashkuar sot edhe ish-zyratër të.

  SHBA-BE sjellin kërkesën për arrestimin e Edi Ramës? Sali Berisha jep mesazhin e fortë ngga protesta
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6248 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 6248 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • SHBA-BE sjellin kërkesën për arrestimin e Edi Ramës? Sali Berisha jep mesazhin e fortë nga protesta

  Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një mesazh të fortë nga protesta e opozitës. I ulur.

  Mijëra qytetarë dalin në sheshin betejës, “klika” politike po jep frymë!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11928 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11928 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4573 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4573 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • Mijëra qytetarë dalin në sheshin e betejës, “klika” politike po jep frymë!

  Qytetarët janë në shesh për të luftuar të gjithë “bandën” politike, e cila sot po.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11928 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11928 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • “Plehër, banal, mi i fikur”! Aktori i njohur shpërthen ndaj Ramës, i bashkohet protestës: S’ke parë gjë akoma, do të thyejmë në mes!

  Mijëra qytetarë, por edhe artistë të shumë, janë bashkuar në kuazën e drejtë për rrëzimin.

  Tirana në shtetrrethim, Rama nxit dhunën me autoblinda, mijëra policë të FNSH e RENEA
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11928 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11928 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4573 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4573 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesore
 • Tirana në shtetrrethim, Rama nxit dhunën me autoblinda, mijëra policë të FNSH e RENEA

  Ramës, më shumë se kurrë, po ndjen rrezikun e rrëzimit nga karrigia e pushtetit Mijëra.

  Rama “josh” Bashën dhe Monikën, u ofron disa bashki për t'i qeverisur, duke premtuar ndarje pushteti me opozitën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4573 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4573 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6248 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 6248 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Rama “josh” Bashën dhe Monikën, u ofron disa bashki për t’i qeverisur, duke premtuar ndarje pushteti me opozitën

  Kryeministri po përdor “kulaçin dhe kërbaçin” me opozitën, teksa kërcënimet përmes policisë së Lleshit i.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 11928 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 11928 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Gazetarja i përvishet ministres Balluku dhe Ramës: Jeni të vetëdijshëm për çfarë nxirrni nga goja?!

  Gazetarja Mirilda Tili iu është përgjigjur ashpër kryeministrit Edi Rama dhe ministres së Infrastrukturës, Belinda.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti