Fatos Klosi 'iu pret shpresat' politikanëve shqiptarë: S’do përfitoni dot azil, arrestimet do mbikëqyren nga SHBA-BE
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Fatos Klosi ‘iu pret shpresat’ politikanëve shqiptarë: S’do përfitoni dot azil, arrestimet do mbikëqyren nga SHBA-BE

  Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, komentoi dje kërkesën e Nikolla Gruevskit për azil politik në.

  Paralajmërimi bombastik i Fatos Klosit: Shembulli “Gruevski” do të vijë në Tiranë, politikanët të kenë kujdes!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Paralajmërimi bombastik i Fatos Klosit: Shembulli “Gruevski” do të vijë në Tiranë, politikanët të kenë kujdes!

  Lëshimi i urdhër-arrestit për ish-kryeministrin e Maqedonisë, Nikolla Gruevski duket se do të shërbejë si.

  Fatos Klosi: Është rritur presioni mbi krimin, po godasin njëri-tjetrin
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Fatos Klosi: Është rritur presioni mbi krimin, po godasin njëri-tjetrin

  Ish-shefi i SHISH, Fatos Klosi, i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se.

  Pas SHBA-BE, godet ashpër dyshen Meta-Rama edhe Fatos Klosi: Asnjëri s'do dalë i fituar nga kjo 'luftë'!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Pas SHBA-BE, godet ashpër dyshen Meta-Rama edhe Fatos Klosi: Asnjëri s’do dalë i fituar nga kjo ‘luftë’!

  Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shqiptar, Fatos Klosi, i ka përcjellë një mesazh të fortë dhe.

  Fatos Klosi paralajmëron protestuesit grekë: Lironi rrugën se do keni telashe! Provoni ta bëni këtë gjë në vendin tuaj dhe shikojeni!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Fatos Klosi paralajmëron protestuesit grekë: Lironi rrugën se do keni telashe! Provoni ta bëni këtë gjë në vendin tuaj dhe shikojeni!

  Ish-Kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, ka komentuar me tone të ashpra protestën e.

  Fatos Klosi iu plas deklaratën e fortë grekëve: Jeni ankuar gjithë jetën edhe për gjëra fare të vogla, policia veproi sipas ligjit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Fatos Klosi iu plas deklaratën e fortë grekëve: Jeni ankuar gjithë jetën edhe për gjëra fare të vogla, policia veproi sipas ligjit

  Ish-Kreu i Shërbimit Informativ Shqiptar, Fatos Klosi, ka komentuar ngjarjen më të bujshme të ditëve.

  20 vite nga vrasja e Azem Hajdarit, Fatos Klosi zbardh prapaskenat: Këto janë 3 pistat e eliminimit të tij, Berisha bëri gjithçka për t’i shpëtuar drejtësisë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Klosi: Mesazh shumë i qartë, të korruptuarit do të ndëshkohen, SHBA ka databazë me të gjitha aferat e pushtetarëve

  Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi komentoi dje zhvillimet e fundit në vend. Sa.

  Pazar? Dyshimi i fortë i Fatos Klosit: Visho Ajazi survejoi Ramën në SHISH, pse kryeministri e emëroi ambasador?!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4525 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4525 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Pazar? Dyshimi i fortë i Fatos Klosit: Visho Ajazi survejoi Ramën në SHISH, pse kryeministri e emëroi ambasador?!

  Ish-kreu i Shërimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, ka hedhur dyshime të forta lidhur me propozimin.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Skandali i SHISH, Visho Ajazi dha çelësin përgjues për “Babalen”, Klosi: I shërbeu deri në fund turpshëm Berishës

  Shërbimi Informativ Shtetëror duket se është përfshirë në çështjen e “Babales” gjatë kohës kur drejtohej.

  Fatos Klosi e thotë publikisht: Krimi mbështetet dhe pasurohet nga politika, ja pse ka kaq shumë konflikte mes kriminelëve
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8691 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 8691 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Fatos Klosi e thotë publikisht: Krimi mbështetet dhe pasurohet nga politika, ja pse ka kaq shumë konflikte mes kriminelëve

  Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, ka bërë një deklaratë të fortë për krimin.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti