E KRYER: Gerrad merr vendim për Grezdën, goditja përfundimtare - Sport
Sport20 Qershor 2019, 15:34

E KRYER: Gerrad merr vendim për Grezdën, goditja përfundimtare

Shkruar nga Pamfleti
E KRYER: Gerrad merr vendim për Grezdën, goditja përfundimtare

Rangers do të zhvillojë fazën përgatitore në Portugali dhe do të nisen ditën e shtunë. Shqiptari Eros Grezda nuk do të udhëtojë me ekipin skocez.

Menaxheri i tij, Ives Cakarun, ka pranuar se sulmuesi i krahut nuk do të jetë me ekipin në fazën përgatitore. “Ai është ende me Rangersin. 

“Për momentin dhe nga fakti që ishte me kombëtaren dhe kishte disa probleme javën e fundit, nuk do të jetë me ekipin në fazën përgatitore”. Kjo do të thotë se duhet të gjejë një ekip të ri për të vazhduar karrierën.

 

Sport