Granit Xhaka

Foto/ Pushime super luksoze: Shikoni vendin përrallor që ka shkuar Granit Xhaka me bashkëshorten - Showbiz
Showbiz15 Maj 2018, 17:52

Foto/ Pushime super luksoze: Shikoni vendin përrallor që ka shkuar Granit Xhaka me bashkëshorten

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Pushime super luksoze: Shikoni vendin përrallor që ka shkuar Granit Xhaka me bashkëshorten

Futbollisti i famshëm shqiptar, Granit Xhaka, në janar të këtij viti i dha fund beqarisë, duke u martuar me bukuroshen Leonita, me të cilën ishte prej 3 vitesh në një lidhje.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Çifti publikon shpesh foto krah njëri-tjetrit në Instagram, ku tregojnë se janë mjaft të dashuruar e të lumtur së bashku.

Së fundmi, Graniti dhe Leonita janë shpërngulur për disa ditë pushimi në Marrakech të Moroccos. Leonita ka ndarë me ndjekësit në “Instastory”, vendin luksoz ku ata kanë zgjedhur të qëndrojnë.

Duket se çifti ka një intimitet të plotë, pasi e gjithë pishina dhe vendi rreth e qark është tërësisht i tyre. Bukuroshja filmon bashkëshortin, i cili kërcen në pishinë duke dëgjuar këngë popullore, ndërkohë që ajo nis të qeshë me veprimin e tij.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

codramol
smile

Showbiz