Gruaja seksi e ministrit sapo na 'tërboi' të gjithëve, na hoqi trurin me format bombastike
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6353 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6353 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Gruaja seksi e ministrit sapo na ‘tërboi’ të gjithëve, tregon format bombastike

  Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale.

  Gruaja rrëfen historinë shokuese: Burri im ndjehet dhe do të jetë një femër
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2296 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 2296 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Gruaja rrëfen historinë shokuese: Burri im ndjehet dhe do të jetë një femër

  Jam e martuar prej 27 vitesh me një burrë që e dua shumë. Kemi qenë.

  Detaje drithëruese nga Durrësi, kunati me djemtë masakrojnë gruan, i çajnë kokën me sëpatë dhe e hedhin në kanal
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7583 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7583 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Detaje drithëruese nga Durrësi, kunati me djemtë masakrojnë gruan, i çajnë kokën me sëpatë dhe e hedhin në kanal

  Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur sot në Durrës, ku.

  Dhunohet barbarisht gruaja në Durrës, kunati dhe dy djemtë i thyejnë gjymtyrët e brinjët, niset me urgjencë drejt Tiranës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7583 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7583 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Dhunohet barbarisht gruaja në Durrës, kunati dhe dy djemtë i thyejnë gjymtyrët e brinjët, niset me urgjencë drejt Tiranës

  Një ngjarje skandaloze ka ndodhur sot në Durrës, teksa një grua është dhunuar barbarisht nga.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1155 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1155 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • 26-vjeçarja prezanton familjen e saj të pazakontë, ja nga sa antëtarë përbëhet

  Një 26-vjeçare nga australia ka prezantuar me familjen e saj të madhe e cila përbëhet.

  Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 854 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 854 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij

  Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Brekoc të Gjakovës ku një.

  Emri/Kjo është gruaja nga Saranda që humbi jetën në zjarret masive që shkrumbuan Athinën 
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7583 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7583 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Emri/Kjo është gruaja nga Saranda që humbi jetën në zjarret masive që shkrumbuan Athinën 

  Greqia ende është duke luftuar për të përballuar tragjedinë e madhe me flakët, ndërsa numri.

  ''Kam 2 vite e gjysmë që ju dëgjoj nga krevati, jam e lumtur që jam sot këtu'', gruaja qan para Ramës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7583 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7583 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ”Kam 2 vite e gjysmë që ju dëgjoj nga krevati, jam e lumtur që jam sot këtu”, gruaja qan para Ramës

  Gjatë ditës së sotme, Kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim në sallën e hartave ku.

  Alarmohet policia, kërkon ndihmë nga qytetarët: Zhduket një grua në Durrës!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7583 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7583 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Alarmohet policia, kërkon ndihmë nga qytetarët: Zhduket një grua në Durrës!

  Policia e Durrësit ka njoftuar se po kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen.

  Edhe kjo i duhej PD-së! Gruaja ka hipur mbi selinë blu dhe kërkon të hidhet
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7583 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 7583 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3935 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3935 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Politike
 • Edhe kjo i duhej PD-së! Gruaja ka hipur mbi selinë blu dhe kërkon të hidhet (VIDEO)

  Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në qytetin e Fierit vetëm pak minuta më parë,.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.