Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar në Itali (Emri)
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1467 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1467 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
  • Kronike
  • Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar në Itali (Emri)

    Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti