Shpenzoi 16 milionë dollarë në një dyqan, bie në prangat e policisë gruaja e ish-bankierit
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2921 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2921 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
  • Bota
  • Shpenzoi 16 milionë dollarë në një dyqan, bie në prangat e policisë gruaja e ish-bankierit

    Në ditët e sotme është hall edhe të kesh para dhe pikërisht ky i mëposhtmi.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti