Deputeti del jashtë kontrollit, kërcënon ish-prokurorin live: Bir Ku*** nëse s’të gjen shteti do të gjej unë
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 24 [name] => Rajoni [slug] => rajoni [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 24 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1093 [filter] => raw [cat_ID] => 24 [category_count] => 1093 [category_description] => [cat_name] => Rajoni [category_nicename] => rajoni [category_parent] => 0 ) )
 • Rajoni
 • Deputeti del jashtë kontrollit, kërcënon ish-prokurorin live: Bir ku*** nëse s’të gjen shteti do të të gjej unë

  Deputeti i Parlamentit të Kosovës, Shkumbin Demaliaj ka dalë jashtë kontrollit duke kërcënuar dhe ofenduar.

  Meta kërcënon Ramën me përplasje civile, këshilltari i Metës nga dreka e përbashkët në Pervallë të Kosovës vuri “kufi” shtatorin. Presion për bashkëqeverisje?!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3640 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3640 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4996 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4996 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Meta kërcënon Ramën me përplasje civile, këshilltari i Metës nga dreka e përbashkët në Pervallë të Kosovës vuri “kufi” shtatorin. Presion për bashkëqeverisje?!

  Ish- kryetari i LSI dhe aktualisht President i Republikës, Ilir Meta po bën të pamundurën.

  Radikali serb Sheshel kërcënon: Mezi presim që të nisemi ta çlirojmë Kosovën serbe
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 24 [name] => Rajoni [slug] => rajoni [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 24 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1093 [filter] => raw [cat_ID] => 24 [category_count] => 1093 [category_description] => [cat_name] => Rajoni [category_nicename] => rajoni [category_parent] => 0 ) )
 • Rajoni
 • Radikali serb Sheshel kërcënon: Mezi presim që të nisemi ta çlirojmë Kosovën serbe

  Lideri radikal serb, Vojsllav Sheshel, ka protestuar kundër festivalit “Mirëdita, dobardan”, që sot ka nisur.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti