Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1521 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1521 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
  • Kronike
  • Tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe vajzën e tij

    Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Brekoc të Gjakovës ku një.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti