Tag: Marotta

Marotta emërohet sot, vjen me trajner në “San Siro”

Ditë e rëndësishme për Interin, sepse sot do të emërohet zyrtarisht administrator i deleguar Beppe Marotta. Largimin e trajnerit e…

1 month ago

Interi blen super mesfushorin se Serisë A, e mundëson Marotta

Zyrtarizimi është duke ardhur, pritet të bëhet së shpejti. Giuseppe Marotta do të jetë kryeshefi i ardhshëm i Interit për…

2 months ago

Marotta “tradhton” dhe Interit, i mbetet besnik Juventusit

Ish-drejtori i Juventus Beppe Marotta raportohet të jetë në Kinë dhe do të nënshkruajë me Suning për t’iu bashkuar Inter…

2 months ago

Marotta te Inter, blerja e parë një bardhezi!

Giusepe Marotta pas largimit nga Juventusi pret të rifillojë menjëherë të punojë në rolin që më së miri di të…

2 months ago

Tradhtia pranë finalizimit, Interi i gjen dhe vendin Marotta-s!

Giuseppe Marotta besohet se është shumë pranë Inter, por ka dyshime për rolin që do të ketë në klub. 61-vjeçari…

3 months ago

Marotta largohet me akuza: Më hoqën!

Administratori i deleguar i Juventusit, Beppe Marotta, nuk do të mbajë më këtë pozicion. Ai e deklaroi pas ndeshjes kundër…

4 months ago