Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Milani dhe Juventusi në luftë për të “djegurin” e Klopp-it

  Milan dhe Juventus raportohet të jenë duke ndjekur me vëmendje mesfushorin e Liverpool Fabinho, i.

  Carlo Ancelotti refuzon Italinë për premier league
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Ancelotti është “babaxhan”: Lojtarët e Milanit tim që do merrja te Napoli!

  Milani nuk po kalon një moment të mirë, por Milani i kohës së Crlo Ancelottit.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Prapaskenat me Milanin, Donnarumma zbulon si reagoi Gattuso ndaj Higuainit

  Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma, foli në lidhje me marrjen e kartonit të kuq nga.

  Reali i Madridit fiton Champions League dhe shkruan historinë, Liverpulin e vret portieri i vet (fotot dhe video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Ylli i Milanit refuzon Real Madrid-it, ideja e merkatos do të mbetet në letër

  Një prej emrave që janë lakuar në këtë merkato është edhe ylli i Milanit, Suso..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Gattuso trajneri më i pafat në botë? Titullari mund t’i mungojë 5 muaj!

  Milani mund të humbasë për një periudhë të gjatë Xhiakomo Bonaventurën. Mesfushori ka probleme me.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Flet Higuain, jep deklaratën befasuese pas kartonit të kuq me Juventusin

  Kundër Juventusit, ish-skuadrës së tij, Gonzalo Higuain ka humbur penalltinë dhe qetësinë e tij, duke.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3243 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3243 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Sport
 • Video: Ronaldo është ëngjëlli i Juventusit, Higuain është “djalli” i Milanit!

  Milani nuk ia del mbanë! Juventusi është “mbreti” i Italisë, pasi fitoi 0-2 në “San.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Video: Ronaldo thyen “mallkimin” e San Siros, çfarë goliiiii, Higuain del me të kuq!

  Më në fund, Cristiano Ronaldo thyen “mallkimin” e Cristiano Ronaldos. Portugezi arrin të vulosë ndeshjen.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Video: VAR-i ndëshkon Juven, Higuain i bën gjëmën Milanit!

  Milani ishte duke barazuar Juventusin në minutën e 41′. Gjyqtari i ndeshjes ka akorduar një.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5643 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 5643 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Video: Goooool Juventusi kalon në avantazh, Milani “KO”

  Juventusi ka kaluar shumë shpejt në avantazh në “San Siro”. Mandzukic në minutën e 8′.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti