Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6123 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 6123 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Të rejat tronditëse nga vdekja e Astorit, zbulohen “dy fajtorë”

  Dy mjekë nga spitalet publike të Firences dhe Cagliarit janë nën hetim, me akuza për.

  Vajza humb kujtesën çdo javë, ja çfarë bën i fejuari për ta ndihmuar
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1429 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1429 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Vajza humb kujtesën çdo javë, ja çfarë bën i fejuari për ta ndihmuar

  Jenny Gisby 20 vjeç nga Nottingham-i i Anglisë, vuan nga një çrregullim neurologjik i rrallë..

  Mjekët japin alarmin: Kujdes! Këto janë sëmundjet që po i 'marrin jetën' shqiptarëve
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 20 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 20 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2445 [filter] => raw [cat_ID] => 20 [category_count] => 2445 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Mjekët japin alarmin: Kujdes! Këto janë sëmundjet që po i ‘marrin jetën’ shqiptarëve

  Stili i jetesës, ushqimet me aditivë, apo hormone ka rritur sëmundshmërinë. Dr. Diana Hysi është.

  Shqipëria me normën më të ulët të mjekëve, 78% e bluzave të bardha duan të largohen nga vendi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 9870 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 9870 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Shqipëria me normën më të ulët të mjekëve, 78% e bluzave të bardha duan të largohen nga vendi

  Si rrjedhojë e migrimit masiv dhe faktorëve të tjerë, Shqipëria ka normën më të ulët.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2840 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 2840 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 20 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 20 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2445 [filter] => raw [cat_ID] => 20 [category_count] => 2445 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Shendeti
 • Alarmi i fundit që po trondit vendin, mjekët të shqetësuar: Kurrsesi mos e pini më çajin me bustina

  Benefitet e konsumimit të çajit tashmë janë të njohura. Shmangia e obezitetit dhe e shumë.

  Mosmbajtja e urinës te gratë dhe burrat, zbuloni problemet që e shkaktojnë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 20 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 20 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2445 [filter] => raw [cat_ID] => 20 [category_count] => 2445 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Mosmbajtja e urinës te gratë dhe burrat, zbuloni problemet që e shkaktojnë

  Mosmbajtja e urinës nuk është një sëmundje, por një simptomë. Ajo mund të shkaktojë probleme.

  Autorët në liri, policia hakmerret ndaj 'viktimës' së atentatit Ervis Martinajt, i shkon te spitali me kallashnikov, mjekët mbrojnë të plagosurin
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 9870 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 9870 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Autorët në liri, policia hakmerret ndaj ‘viktimës’ së atentatit Ervis Martinajt, i shkon te spitali me kallashnikov, mjekët mbrojnë të plagosurin

  Oficerët e policisë janë përplasur mbrëmjen e sotme me mjekët e Spitalit Amerikan 2, pasi.

  'Mjekët ikën, janë vetëm veteranët', Rama gjunjëzohet para qytetarëve: E vërtetë, mungojnë specializantët në shëndetësi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 9870 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 9870 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Mjekët ikën, janë vetëm veteranët’, Rama gjunjëzohet para qytetarëve: E vërtetë, mungojnë specializantët në shëndetësi

  Kryeministri Edi Rama është vënë me shpatulla pas murit nga qytetarët, lidhur me kushtet skandaloze.

  Deputeti i PD merr në mbrojtje mjekët që bënë kërdinë me tendera në Shkodër: Arrestohen si 'kriminelë', bandat lihen të lira
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 9870 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 9870 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Deputeti i PD merr në mbrojtje mjekët që bënë kërdinë me tendera në Shkodër: Arrestohen si ‘kriminelë’, bandat lihen të lira

  Deputeti demokrat, Tritan Shehu, ka habitur me reagimin e tij të fundit lidhur me arrestimin.

  I riu ndërron jetë pas operimit, familja fajëson mjekët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1120 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1120 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • I riu ndërron jetë pas operimit, familja fajëson mjekët

  Nëntëmbëdhjetë vjeçari Drin Leku nga fshati Baincë i Drenasit ka vdekur mbrëmë pas mesnatës në.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti