Rrahin për vdekje rumunin, policia italiane arreston shqiptarin dhe një italian
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 9871 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 9871 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Rrahin për vdekje rumunin, policia italiane arreston shqiptarin dhe një italian

  Pas dy muajsh në gjendje kome ndërron jetë 55-vjeçari Nicu Chirila i cili është dhunuar.

  I riu ndërron jetë pas operimit, familja fajëson mjekët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1121 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1121 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • I riu ndërron jetë pas operimit, familja fajëson mjekët

  Nëntëmbëdhjetë vjeçari Drin Leku nga fshati Baincë i Drenasit ka vdekur mbrëmë pas mesnatës në.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 9871 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 9871 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • E rëndë në Shkodër, 22-vjeçarja ndërron jetë në dasmë

  Një vajzë 22 vjeçe është gjetur pa shenja jete në një automjet, në fshatin Melgushë.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti