"Idiot, kujt i plasi për djalin tënd"! Aktori shpërthen keq ndaj Ramës: Shkatërrove vendin, qelbësirë!
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • “Idiot, kujt i plasi për djalin tënd”! Aktori shpërthen keq ndaj Ramës: Shkatërrove vendin, qelbësirë!

  Aktori i njohur, Neritan Licaj, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama..

  Aktori shpërthen ashpër ndaj Ramës: "Të erdhi ora o grop septike që qelb si ujë Lane"
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Aktori shpërthen ashpër ndaj Ramës: “Të erdhi ora o grop septike që qelb si ujë Lane”

  Aktori Neritan Liçaj ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama gjatë një postimi në rrjetin e tij.

  “O akademikja e çizmeve të mija, o më e paafta, e ke shumë keq punën me vilat e shtrenjta që keni porositur ti dhe yt vëlla”, aktori shpërthen keq ndaj Kumbaros
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • “O akademikja e çizmeve të mija, o më e paafta, e ke shumë keq punën me vilat e shtrenjta që keni porositur ti dhe yt vëlla”, aktori shpërthen keq ndaj Kumbaros

  Shkrirja e dy teatrove, Metropol dhe Eksperimental në Tiranë ka nxitur një reagim të ashpër.

  'Palaço general, do të të thyejmë në mes!' Aktori shpërthen ndaj Sandër Lleshit, ja çfarë e revoltoi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Palaço general, do të të thyejmë në mes!’ Aktori shpërthen ndaj Sandër Lleshit, ja çfarë e revoltoi

  Pas mos ndërhyrjes së forcave të policisë në Bularat, ka reaguar aktori Neritan Liçaj ndaj.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Paketë anti-shpifje/ Shpërthen aktori: O, sa rëndë është more! Ju lutem, çojeni të marrë ndihmë

  Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se do të propozojë një paketë antishpifje pas akuzave nga.

  Çështja e teatrit/Aktori Neritan Liçaj: Rama sulmon me propagandën që  “Aktorët janë të degjeneruar dhe legena”
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Çështja e teatrit/Aktori Neritan Liçaj: Rama sulmon me propagandën që  “Aktorët janë të degjeneruar dhe legena”

  Aktori i famshëm i teatrit dhe kinematografisë Neritan Liçaj ishte sot në studion e #thuajemepepsi.

  Tërmeti/Ironia e Neritan Liçajt: Teatri kjo plaka jonë e vjetër, na doli më e fortë se nuset e reja, Ministritë dhe Kuvendi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10881 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 10881 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Tërmeti/Ironia e Neritan Liçajt: Teatri kjo plaka jonë e vjetër, na doli më e fortë se nuset e reja, Ministritë dhe Kuvendi

  Artistë të shumtë të mbështetur dhe nga aktivistë të shoqërisë civile, kanë vijuar edhe sot.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti