Banka Botërore: Rritja ekonomike në Ballkan u ulë, pavarësisht shtimit të vendeve të punës
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 4 [name] => Ekonomi [slug] => ekonomi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 4 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 581 [filter] => raw [cat_ID] => 4 [category_count] => 581 [category_description] => [cat_name] => Ekonomi [category_nicename] => ekonomi [category_parent] => 0 ) )
  • Ekonomi
  • Banka Botërore: Rritja ekonomike në Ballkan u ulë, pavarësisht shtimit të vendeve të punës

    Shqipëria, Bosnja dhe Hercegovina, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi dhe Serbia shtuan 190,000 vende pune.

    WhatsApp Denonco tek Pamfleti